O nas

Jesteśmy rodzinną firmą, która została założona przez seniora rodu. Kontynuujemy tradycję starszego pokolenia, ale też stale wprowadzamy innowacyjne rozwiązania. Posiadamy 17-letnie doświadczenie. Obecnie nasza firma zarządzana przez Tomasza i Sławomira Miga działa przedewszystkim na rynku budowlanym i deweloperski.

Naszym Klientom oferujemy wysokiej jakości usługi budowlane i ślusarskie. Zajmujemy się budowaniem domów, obiektów oraz remontami elewacji, wnętrz a także wykonywaniem metalowych ogrodzeń ozdobnych i przemysłowych. Jesteśmy znani z dużych inwestycji na terenie Bornego Sulinowa, jego okolic i nie tylko. Zleceniodawców przyciągamy swoim profesjonalizmem, terminowością, dokładnością i sumiennością.

Posiadamy spory "warsztat", który stale ulepszamy. Zaufały nam setki Klientów. Działamy zgodnie z indywidualnymi potrzebami Zleceniodawców, co pozwala nam na dopracowanie nawet najmniejszych szczegółów.

Zapraszamy do współpracy...


Kontakt

MM Prestiz S.C.
Jeleń 28/1
78-446 Silnowo
tel.: 695 607 472
tel.: 608 059 869
e-mail: mbud2@tlen.pl

NIP: 673-188-49-85
REGON: 320908170(W sprawie mieszkań/apartamentów preferujemy kontakt telefoniczny)MMPrestiz 2011

Strona główna :: Willa "Pod Akacjami" - apartamenty, mieszkania :: usługi budowlano-remontowe :: usługi ślusarskie :: KontaktProjekt i obsługa www.prowincja.eu